Categories > Theatre > Music Man

Edine Meriç Çiftlikköy ucuz arsa bulma rehberi

by ucuztarla 0 reviews

İstanbul epey büyüdü artık. İnsanların uzaklık düşünceleri çok değişti. Önceleri insanlar Çatalca ya uzak der. Kendi arabaları ile gitmedilermi Geri dönmeye vasıta Bulamadıklar...

Category: Music Man - Rating: G - Genres: Crossover - Published: 2015-09-22 - 657 words

0Unrated
İstanbul epey büyüdü artık. İnsanların uzaklık düşünceleri çok değişti. Önceleri insanlar Çatalca ya uzak der. Kendi arabaları ile gitmedilermi Geri dönmeye vasıta Bulamadıklarından dolayı yatıya kalırlardı. Şimdi ise durum çok başka. İnsanlar Büyükçekmeceden çok daha uzakda olan Silivri de evde oturup sirkeciye işe Gidiyorlar. Veyahut hafta sonları Gaziosmanpaşada oturan birisi Kumbağ a yazlığa gidip pazar akşamı evine döner oldu. Yada Gaziosmanpaşada oturan birisi Muratlı da kendisine çiftlik evi yapıp hafta sonları yada tatillerde ailesini alıp orada zaman geçiriyor. Daha da ötesi Hayrabolu da arazi satın alıpda hafta sonu boş arazide piknik yapanlar bile var.

Bu ve benzeri sebeplerden dolayı, Trakya bölgesinde özelliklede Tekirdağ a bağlı Hayrabolu, Malkara, Muratlı, Şarköy Kırklareli ne bağlı Lüleburgaz, Pehlivanköy gibi ilçelerde Arsa, tarla piyasası çok canlandı. ilçeler bazında bu durumu inceleyelim.

Şarköy

Denize yakın olması avantajı ile yüzmek isteyen insanlara hitap eden bir ilçe ama bunun yanı sıra deniz kısında olmayan ama istendiğinde 5 10 dakikalık mesafelerdeki köyleri ve ilçelerindeki arsa, tarla vb arazileri ilede kesmekeşin dışında ama bir okadar da eğlencenin yanıbaşında tarla lar satın almak mümkün. Bu nedenle arsa, tarla almak isteyenlerin gözdeleri arasında.

Malkara

Konum olarak istanbula ve sahile uzak lakin geniş arsa ları düşük maliyetleri sebebi ile bahce yapmak isteyen kişilere hitap eden bir bölge. Ucuz boş bir araziyi alıyorsunuz içine isterseniz ceviz, elma, armut yada benzeri bir bahce yapıyorsunuz. hem hafta sonları kaçamak yapmak için güzel bir mekan hemde bir gelir kapısı sahibi oluyorsunuz.

Hayrabolu

İstanbula daha yakın, arsa ve tarla fiyatları son derece uygun. Çiftlik ve doğa içerisinde bir yaşam arzulayan kişiler için mükemmel hayrabolu dan ucuz fiyatla ile arazi alıyorsunuz etrafını çevirtip çifliğinizi kurabiliyorsunuz. Hem istanbulun yanı başında hemde bi o kadar da uzağındasınız. ürettiğiniz ürünleri isterseniz satın isterseniz hobi olarak üretim yapın.

Lüleburgaz

Yatırımın gözdesi, Hem çorlu ya yakınlığından dolayı sanayinin yöneldiği bir alan. Çorlu dan yola devam edin e5 in kenarında sağlı sollu fabrikaları göreceksiniz. sanayi e5 boyunca devam ediyor. Bu fabrikalarda çalışan işciler köylerde [ikamet ediyor|oturuyor}. Bu nedenlede Lüleburgaz ın köylerindeki arsa lar değerleniyor. Köylere yakın yerlerdeki tarla lar da yakında imara açılacağı için değerleniyor. Ayrıca bölge hızlı tren güzelgahında, hızlı tren bittiği zaman Lüleburgaz istanbul arası 45dk ya inmiş olacak. Bu ve benzeri nedenle yatırımlık arazi almak isteyen kişilerin ilk tercihi konumuna dönüştü. Bölgede tarla alıyorsunuz size yılda % 15 ila %45 arasında kazandırıyor. Uzun vadade tarla imar kapsamına giriyor. o sene %200 300 kazandırıyor.

Bu ve benzeri nedenler le Trakya bölgesinde arsa, tarla, çiftlik arazisi gibi yatırımlık arazi alımları çok mantıklı. Bölgede arazi sürkilasyonu çok hızlı bazı yerleri hiç ilana yada sitemize koyamıyoruz. ucuz arsa yada ucuz tarla çok hızlı şekilde satılıyor. hazırda sıra bekleyen müşterilerimiz nedeniyle kısa sürede satılıyor.
Burada çalışmış olduğumuz bölgelerden bir kaçından bahsettik diğer çalışmakta olduğumuz bölgelerde şu şekilde.

Çerkezköy, Kapakli, Çorlu, Ergene, Marmaraereglisi, Muratli, Saray, Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Çiftlikköy, kayabeyli, Seyitler, Yayaköy, Pehlivanköy, Pinarhisar, Vize, Edirne, Enez, Havsa, Ipsala, Kesan, Lalapasa, Meriç, Süloglu, Uzunköprü.

Tags:Lüleburgaz arsa, Hayrabolu arsa, Şarköy arsa, ucuz tarla, ucuz arsa
www.ucuztarla.com
Sign up to rate and review this story